Jdi na obsah Jdi na menu
 


Psi k adopci
 

 

Míša

Kříženec střední velikosti, černý, krátkosrstý byl odchycen ve Svídnici. Po odchytu byl vystresovaný. Již se rozkoukal a je v pohodě a velký mazel. Dobře chodí na vodítku. Čistotný. Pohodový pesan.

Bondi

Bondi se jeví zatím jako dominantnější a ostřejší pes. Bude vhodný k domku se zahradou jako hlídač. K dětem nedoporučujeme.

Maru

Maru je bázlivější fenka, ale po získání důvěry z ní bude určitě mazel. Zatím neumí chodit na vodítku, ale v útulku začíná trénovat. Bude určitě vhodná k domku se zahradou. 

 

Sorbon 

Belgický ovčák, přivezený z Hroubovic. Celkem klidný pes. Bohužel má oční vadu, ale i přesto je výborným hlídačem. Je vhodný k domku se zahradou. K lidem, které zná, je Sorbon přátelský a vstřícný.

Polly (19.8.2012)

Nyní asi sedmiletá fenka křížence střední velikosti. Nalezena v Ochozi u Nasavrk. Do útulku přišla s kožními problémy. Při pravidelných aplikacích antikoncepce je bez kožních problémů. Baští speciální hypoalergenní krmivo, které ji zdravotně prospívá. 

Polly je k lidem hodná. Zřejmě má ale špatnou zkušenost z mládí, k cizím a neznámým lidem je ostražitá. S  dobrým přístupem si ji ale dokáže každy získat a pak je z ni velký mazel. Je temperamentní.  Dobře hlídá a hlásí nově příchozí - vhodná k domku se zahradou. Do domácnosti, kde jsou kočky, raději nedoporučujeme.

 

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA